Техніка для агропромислового комплексу

Міні навісний коток зубчастий кільчатий гурдкобій КЗК 3 Навісний

Posted On 24 Липня, 2020 at 11:33 am by / Коментарі Вимкнено до Міні навісний коток зубчастий кільчатий гурдкобій КЗК 3 Навісний

З недавнього часу з’явилося багато маленьких фермерів з постійними проханнями зробити коток для не великих полі, клинів, смужок паїв (аби не залізти на територію сусіда).

Нова розробка самого популярного Катка зубчато-кільчастого КЗК-6-01, модифікована версія, укорочена до 3 метрів ширини захоплення.

Каток зубчасто кільчастий КЗК-3 – призначений для передпосівної і післяпосівної обробки грунту, запобігає ерозії ґрунту ущільнюючи грунт і затримуючи вологу, подрібнює велику грудку. Конструкція рами катка за бажанням багатьох фермерів була зроблена максимально спрощеною для швидкого агрегатування, транспортування і проїзду по пересіченій місцевості.

Робоча секція катка пройшла цілий ряд випробувань за багато років і стала найнадійнішою за останні 10 років виготовлення катків. Використовуються кільця чавунні 2-х типів клинчасті (гладкі) і зубчасті (тонкі) діаметром 460 \ 470 мм, найпопулярніша в Україні та інших країнах.

За останні 23 роки випробувань і роботи котків збільшення врожайності за рахунок ущільнення грунту котками КЗК збільшилася на 12 відсотків.

Агрегатується з тракторами, класу1,4 (МТЗ-80, МТЗ-82, МТЗ-90)
Тип котканавісний
Продуктивність за 1 год / габільше 6
Робоча ширина захвату, м3
Робоча швидкість км / годдо 12
Транспортна швидкість, км / годдо 20
Обслуговуючий персонал1 людина
маса, кг970

Відео огляд котка