Шасі з адаптером живильника рослин АПР 9.5

Прекрасне рішення забезпечити ємністю для рідкого добрива або розчину засобами захисти рослин для:

  • сівалок;
  • агрегату стрип тілл;
  • культиваторів з внесенням добрив;
  • обприскувач.

У доповненні шасі з ємністю можна комплектувати системою живильника подачі рідких добрив ЗЗР для внесення їх на глибину до 25 см для легкого передпосівного і міжрядного внесення NH3 або рідких добрив.

Шасі в зборі з навісним обладнанням

Шасі АПР 9.5

Бак (ємність) обсяг, л4800-6600
Шини380/90 R46
Ширина колії, см280
Кліренс, см69
Кількість болтів маточини, шт8
Система підрулення+
Аплікатор із навиесним, та без навесного обладнання

Адаптер живильника рослин АПР-9.5

Ширина захоплення, м9.5 (або під замовлення)
Глибина внесення, смдо 250
Секція гідравлічна+

Щоб картина ефективності стрип-тілл вийшла максимально повної, треба навести кілька практичних результатів її використання. В Європі доведено, що за більшістю культур врожайність підвищується на 15 – 25%.

Американські фермери, після трьох років впровадження даної методики, стали витрачати на засоби захисту рослин і добрива на 40% менше грошей. Ранній прогрів грунту дає можливість починати посів на 5 – 10 днів раніше терміну (при роздільному способі). Недавні дослідження показують, що strip-till збільшує вміст гумусу в грунті на 4%.

Strip-till – це сучасна технологія делікатної обробки грунту. Так, її впровадження не обходиться без певних складнощів – незвично, незрозуміло, дорого, вимагає наявності грамотних агрономів. Але дбайливе ставлення до землі обов’язково окупиться підвищенням її родючості.