Борона дискова глибокорозпушувач БДВГ 4.2

Призначена для поверхневого і глибокого розпушування необроблених ущільнюючих грунтів різного механічного складу, розробки задеревеневшіе скибки і брил, подрібнення залишків довгостебельчатіх культур, підрізає бур’яни і рослинні залишки на необроблених полях після збирання основних сільськогосподарських культур. Борона працює при вологості грунту 12-25%.

Подивимося на результати

Плугова підошва – це переуплотнение грунту на глибині 12-20 см, яке перешкоджає розвитку кореневої системи і порушує водно-повітряний режим харчування рослин. Виникає в результаті недотримання агротехніки вирощування сільськогосподарських культур. Є однією з найбільш поширених проблем при вирощуванні соняшнику та інших культур.

1. Оброблювана грунт 2. Плугова підошва 3.Нетронутая грунт

Правда не всі бачили і, на жаль, не всі свідомо підходять до усунення переущільнення грунту. Найчастіше керівники і навіть агрономи намагаються залізти набагато глибше ущільнення, щоб зруйнувати нещасливу плужную підошву, при цьому купують дорогі агрегати з робочою глибиною понад 50 см, перевантажують трактора, перевитрачають паливо, час і як результат – гроші.

Стійка глибокорозпушувача призначена для безвідвальної обробки ґрунту на глибину до 40 см. Прекрасно справляється зі своїми завданнями на будь-якому грунті.

Агрегатується з тракторами3 класу
Тип:напівпричіпної
Продуктивність, га / год2,5-4,2
Ширина захоплення, м4,2
Глибина обробки дисками, см7..15
Глибина обробки лапами, см20..36
Відстань між дисками, см30
Робоча швидкість, км / год6-10
Транспортна швидкість, км / год20