Бункер перевантажувач зерна БПЗ-30

Призначений для прийому зерна під час збирання зернових і перевезення його на край поля для пересипання в автопоїзд-зерновоз. Процес розвантаження зерна з комбайна не вимагає зупинки і забезпечує безперервність збору врожаю.

Рекомендована потужність трактора 175 к.с.

Зерно стікає в одну точку внизу шнека. Відмінна очищення завдяки унікальній конструкції бункера. Різний кут нахилу передньої і задньої донних поверхонь дозволяє зерну рухатися до нижньої частини шнека з різною швидкістю. Це створює ефект кипіння, що перешкоджає злипанню зерна з високою вологістю. Завдяки цьому залишки зерна в бункері мінімальні – близько 5 л. Прямий привід шнека мінімізує необхідну потужність трактора.

Застосування зернового бункера під час жнив.

Під час жнив даний тракторний застосовується, як бункер накопичувач. Він відвозить зерно від комбайна і перевантажує у вантажівки або інші транспортні засоби. Використання БПЗ-30 дозволяє скоротити транспортний парк, а також зменшити його простій і простий комбайна. Ефективність використання БПЗ-30 збільшується при великих відстанях між полем і струмом (елеватором). Ще однією перевагою перевантажувального напівпричепа над автомобілем є те, що трактор має більшу прохідність по вологому полю.

Застосування перевантажувального напівпричепа під час посівної.
Кожна широкозахватная сівалка має свій завантажувальний шнек, проте вона стоїть під завантаженням 30-40 хвилин, -за низької продуктивності даного шнека, а посівна – це завжди гаряча пора, тут кожна хвилина на вагу золота.

Перевантажувальний бункер накопичувач БПЗ-30, який зменшить простій сівалки, його продуктивність 3 тонни за хвилину На завантаження такої сівалки БПЗ-30 необхідно не більше п’яти хвилин. Застосування напівпричепа економить Вам до 20-30 хвилин на кожній заправці сівалки.

НазваБункер перевантажувач зерна БПЗ-30
Типпричіпний
Рекомендована потужність трактора, к.с.175
Місткість кузова, м / куб30
Вантажопідйомність, т23
Габаритні розміри, мм— довжина 5800
— ширина 3450
Швидкість пересування, км / год30
Кількість обслуговуючого персоналу, чол.1 (тракторист)
Маса, кг5300
ШНЕКХарактеристики
Діаметр шнека, мм450
Продуктивність вивантажного шнека, т / хв2 … 3
Маса на зчепленні повністю навантаженого причепа, кг1757